Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
25.05.2024
sobota
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zmywarki do restauracji
Zmywarka idealna w każdej sytuacji

Zobaczcie państwo:
Zmywarki niezawodne i ekologiczne
Ekspert od cięcia kosztów
Obsługa zmywarki
Rezultat i higiena
Zmywarki na indywidualne potrzeby
Wymarzona zmywarka

W lokalach typu snackbar, caffeeshop i bistro na niewielkiej powierzchni oferuje się i przygotowuje wiele ciepłych i zimnych dań oraz napojów. W takich miejscach niezbędna jest wszechstronna zmywarka, która umyje w jednym cyklu zarówno sztućce, jak i szkło oraz naczynia, zapewniając ich higieniczną czystość.
 
W lokalach typu bistro konieczne jest higienicznie czyste mycie różnych elementów, począwszy od szkła, przez sztućce po talerze. Wszystko to odbywa się na ograniczonej przestrzeni. Zwłaszcza w przypadku zastosowania łączonego zdarzają się najróżniejsze zabrudzenia. Dla tych lokali gastronomicznych zmywarki do naczyń Bistro Winterhalter są urządzeniami pierwszego wyboru.
Dzięki nowo opracowanemu poczwórnemu systemowi filtracji ługu z czujnikiem zmącenia odfiltrowywane są pływające cząsteczki, takie jak miąższ owoców i fusy z kawy. Dzięki temu woda do mycia pozostaje długo czysta. Oprócz programu do łączonego mycia, dostępne są dwa dalsze programy, umożliwiające mycie tylko szkła lub tylko naczyń.
 
W zależności od stopnia napełnienia i wybranego programu, czynniki odpowiedzialne za proces zmywania, zwłaszcza ciśnienie, czas, środek czyszczący i temperatura są dostosowywane automatycznie do wymagań zmywanych naczyń. Obsługa jest prosta i nieskomplikowana: trzy zdefiniowane programy standardowe można wybrać za pomocą ikon przedstawiających dany rodzaj naczyń.
 
Warianty bistro serii UC wraz z odpowiednimi koszami typu bistro-kombi oraz produktami do czyszczenia marki Winterhalter tworzą perfekcyjny zespół. W zależności od dostępnego miejsca lub wymagań dotyczących zmywanych naczyń, można wybrać cztery rozmiary zmywarek: S, M, L i XL.
Wymóg higienicznej czystości w przypadku szkła jest tak samo wysoki, jak w przypadku naczyń – jednakże szkło jest bardziej wrażliwe. Dlatego zaleca się temperaturę płukania 65°C. Jeżeli ma być myte tylko szło, wówczas odpowiednio zdefiniowany program wybiera się po prostu za pomocą piktogramu przedstawiającego szkło na ekranie dotykowym. To gwarantuje optymalny rezultat zmywania i zapobiega jednocześnie korozji szkła.
 
Z reguły talerze mają najsilniejsze i najbardziej uporczywe zabrudzenia: białko, skrobia i tłuszcz, które należy usunąć, nie pozostawiając ani śladu. Specjalny program w zmywarkach do naczyń Bistro zmywa przy wyższym ciśnieniu oraz wyższej temperaturze płukania. To połączenie zapewnia perfekcyjne czyszczenie i suszenie także przy silnie zabrudzonych naczyniach.
 
Specjalnie dla podwyższonych wymagań gwiazdkowych lokali gastronomicznych firma Winterhalter rozszerzyła swój asortyment zmywarek podblatowych o zmywarki do sztućców.
Zmywarki do sztućców gwarantują higieniczną czystość oraz optycznie nieskazitelne sztućce przy znacznym skróceniu czasu oraz oszczędności kosztów. Niehigieniczne i czasochłonne polerowanie staje się zbędne, gdyż dzięki zastosowaniu wody całkowicie pozbawionej soli, błyszczące sztućce są gotowe do ponownego użycia w mgnieniu oka. Zmywarki są dostępne w czterech różnych rozmiarach.
 
W systemie Winterhalter wszystkie komponenty przyczyniają się do perfekcyjnego rezultatu zmywania. Dlatego Winterhalter zaleca zastosowanie zbiornika do zanurzania sztućców w celu wstępnego czyszczenia. Specjalne kosze do zmywania dają pewność, że sztućce będą myte w pozycji stojącej. Dzięki temu można zagwarantować nieskazitelny wynik czyszczenia i suszenia.
 

Winterhalter Gastronom Polska
ul. Trakt Brzeski 62B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel. (022) 773 25 52
fax. (022) 773 33 03
e-mail: winterha@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

Zobaczcie państwo:
Obsługa zmywarki - Talent komunikacyjny ze świadomością odpowiedzialnościInteligentna technika - oszczędne zmywarki
Winterhalter spełnia marzenia swoich klientówZmywarki do naczyń szklanych
Profesjonalne zmywarki firmy Winterhalter na Targach EuroGastroGS 630 - Najmniejsza na świecie zmywarka do przyrządów kuchennych
Profesjonalne zmywarki - Winterhalter wyprzedza konkurencjęWymarzona zmywarka przemysłowa
Rezultat zmywania i higiena

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Heinz Polska Gastromix Matlix Elmak CompArt International Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000