Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
25.05.2024
sobota
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Rational
Robot - Coupe
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do naczyń szklanych


Zobaczcie państwo:
Zmywarki do naczyń szklanych
Przesuwowa zmywarka do naczyń
Inteligentna technika - oszczędne zmywarki
Ochrona środowiska przyciąga klientów do restauracji

Firma Winterhalter, producent zmywarek dla gastronomii z myślą o ochronie środowiska tworzy nowe standardy zmywania. Ochrona środowiska stanowi dziś sprawę priorytetową. Popularna dziś ekologia to już nie tylko moda, ale wręcz konieczność.

Winterhalter przy konstruowaniu zmywarek do naczyń szklanych GS 202 i GS 215 opracował liczne inteligentne rozwiązania techniczne. Optymalizują one obsługę, higienę, wydajność i ekonomiczność zmywania.

Zalety wynikające ze stosowania zmywarek Winterhalter dostrzegą również restauratorzy. Wszak oszczędność wynikająca z redukcji zużycia energii i wody przekłada się w znaczący sposób na osiągane zyski.

Zastosowanie unikalnej metody zmywania naczyń szklanych ReTemp redukuje koszty energii dzięki zredukowanym temperaturom zbiornika i bojlera. Temperatura zbiornika i bojlera wynosi, przy tej metodzie, tylko 40°C (zamiast 60°C wzgl. 65°C). Do zmywania w temperaturze 40°C potrzebny jest dostosowany do tej metody środek myjący i nabłyszczacz firmy Winterhalter. Niższe temperatury umożliwiają oszczędność energii do 2000 kWh rocznie. Redukuje to koszty eksploatacji nawet o 16%.

16-stoprocentowe oszczędności nie są jedyną korzyścią stosowania zmywarek z systemem  ReTemp. Do kolejnych można zaliczyć m.in. lepszy klimat pomieszczeń – zmywanie i płukanie w temp. 40°C minimalizuje wydzielanie pary wodnej po otwarciu urządzenia. Naczynie może być ponownie użyte po krótkim czasie stygnięcia. W szkle do piwa poprawia się stabilność piany.

Niezależny instytut potwierdza, że metoda ReTemp, obejmująca zmywarki do naczyń szklanych ReTemp w połączeniu ze środkiem myjącym F 33 ReTemp i nabłyszczaczem K 360 ReTemp daje idealnie higieniczny rezultat zmywania.

Zoptymalizowany system płukania zmywarek Winterhalter redukuje zużycie świeżej wody to tylko 2,4 l na cykl zmywania. Wraz z oszczędnością wody zmniejsza się  zużycie pozostałych zasobów, czyli energii, środka myjącego i nabłyszczacza.

GS 202 ReTemp

Nowy standard zmywania. Przy konstruowaniu zmywarek do naczyń szklanych GS 202 opracowano liczne inteligentne rozwiązania techniczne. Optymalizują one obsługę, higienę, wydajność i ekonomiczność zmywania. Niepowtarzalną w branży jest nowatorska, absolutnie bezpieczna dla użytkownika technika, która była już wielokrotnie wyróżniana na konkursach międzynarodowych. Tą generacją zmywarek firma Winterhalter tworzy nowe standardy zmywania, będąc wraz z Państwem gotowa na przyszłość.

Rozpoznać barwę. Opracowana przez Winterhalter obsługa jedno-przyciskowa wskazuje obsługującemu, co powinien wykonać. Gwarantuje najprostszą, nie wymagającą znajomości języka obsługę, dzięki barwnym kodom, jest wręcz idealna dla często zmieniających się pracowników.

Wszystko pod kontrolą. Zmywarki do naczyń szklanych GS 202 zapewniają: łatwiejszą pracę, oszczędność czasu i obniżenie kosztów. Stabilny uchwyt ze stali szlachetnej gwarantuje bezpieczną i prostą obsługę drzwi. Unikaniu stłuczek zapobiega prowadnica kosza z blokadą zabezpieczającą. Wbudowane, łatwo dostępne zbiorniki na detergent i nabłyszczacz. Zmywarki i środki myjące Winterhalter to gwarancja czystości.

Higiena z koncepcją. Niepowtarzalna koncepcja higieny firmy Winterhalter z głęboko tłoczonym, bezspoinowym zbiornikiem oraz potrójnym systemem filtrującym, gwarantuje bezwzględną higienę zmywania. Nowoczesne i niepowtarzalne rozwiązania: płaskie grzałki w zbiorniku dzięki WIHTec (Winterhalter Indirect Heating-Technology) – zapobiegają powstawaniu osadów.

Właściwy program. Dzięki niepowtarzalnemu w świecie programowi samoczyszczenia zmywarek firmy Winterhalter, komora wewnętrzna maszyny oczyszczana jest automatycznie.

Doskonała wydajność. Nowe dysze o strumieniu kolizyjnym, wbudowane w dwie kompaktowe jednostki myjące, gwarantują czyszczenie powierzchniowe, po same brzegi. 20% większa wydajność zmywania dzięki wysokości otworu wejściowego 315 mm i koszowi do szkła o wielkości 500 x 500 mm.

To się opłaca. Jakość i wyposażenie zmywarek do naczyń szklanych firmy Winterhalter zredukują obecne i przyszłe koszty eksploatacji.

Dokładne dostosowanie. Indywidualnie dostosowywane uzdatnianie wody i odpowiednie detergenty, w połączeniu z odpowiednimi koszami na naczynia, gwarantują uzyskanie czystych naczyń szklanych.

Winterhalter Gastronom Polska
ul. Trakt Brzeski 62B
05-077 Warszawa-Wesoła
tel. (022) 773 25 52
fax. (022) 773 33 03
e-mail: winterha@winterhalter.com.pl
www.winterhalter.com.pl

 

Zobaczcie państwo:
Obsługa zmywarki - Talent komunikacyjny ze świadomością odpowiedzialnościInteligentna technika - oszczędne zmywarki
Winterhalter spełnia marzenia swoich klientówProfesjonalne zmywarki firmy Winterhalter na Targach EuroGastro
Wymarzona zmywarka przemysłowaZmywarka idealna w każdej sytuacji
GS 630 - Najmniejsza na świecie zmywarka do przyrządów kuchennychRezultat zmywania i higiena
Profesjonalne zmywarki - Winterhalter wyprzedza konkurencję

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione."zmywarki 2008"
(28.08.2008 - 17:23)  (Zakierska)
 Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000